Dünyanın farklı bölgelerinden ilk hasat çayları özenle seçiyor ve çay keyfinizi geleneksel aksesuarlar ile seremoniye dönüştürüyoruz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz,

21. yüzyılda kurulan bir şirket olarak 5000 yıllık çay kültürünü ileri nesillere aktarmak, yaşatmak ve kalite algısını arttırmak.

Vizyonumuz,

Türkiye’ de Çay felsefesini dünyanın farklı bölgelerinden gelen yüksek kaliteli çayların sunumu ile birlikte kültürel bir değere dönüştürürken, ”Çay” denince akla gelen ilk isim olmak.

Mağaza

Asia Chai Art, üç yıllık bir proje çalışması sonucu 2011 Mart ayında kurulmuş ve ilk konsept mağazasını 2012 Mayıs ayında İstanbul, Kadıköy, Kazasker semtinde açmıştır. Dünya çayları ve çay aksesuarlarının satışının yapıldığı mağaza aynı zamanda kafe olarak da hizmet vermektedir. Bünyesinde yaklaşık 50 çeşit çay bulunduran Asia Chai Art, horeca sektöründe de işletmelere özel çözümle sunmaktadır.

İşbirliği

Konsept, maliyet ve operasyonunuza uygun çözümlerle sizi çay konusunda asiste ediyoruz. Müşteri profilinize uygun çay menüsünü belirleyip tasarımı ile ilgileniyoruz. Sadece ürün kalitesinin yeterli olmadığını biliyor, çayın hazırlanması ve sunumu ile ilgili personel eğitimleri veriyoruz. Toptan satışlarımız için bize buradan ulaşabilirsiniz.